spam

zostawiajcie tutaj te swoje reklamy, bo chyba nie wytrzymię dłużej z ilością śmieciowych komentarzy pod postami. oczywiście, moje zdanie na ten temat się nie zmienia - rzadko, naprawdę bardzo rzadko wchodzę na blogi ze spamu, ale jeśli macie być dzięki temu szczęśliwsi, go ahead!

3 komentarze :

 1. Hej, kochana! Mimo wszystko zdecydowałam się zostawić ten komentarz tutaj, bo nie chcę Ci śmiecić pod postami :3
  Opublikowałam prolog szajniaków, Scream & Shout, więc przybyłam Cię powiadomić. Może przypadnie Ci do gustu, kto wie~
  Zapraszam: http://phoenix-ff.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad? Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;) Wejdź w ten świat i zobacz jak wiele może wytrzymać ludzka psychika. Zapraszam! sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ailla Black pojawiła się niespodziewanie, dołączając do nowej szkoły w środku semestru. Stała nieco na uboczu, nie chcąc zwracać na siebie uwagi. Mimo młodego wieku, zdobiły ją tatuaże. Miała swój własny, duży sekret, a on chciał to odkryć. Luke Hemmings był zaintrygowany i błahe korepetycje z matematyki umożliwiły mu zbliżenie się do dziewczyny. Nim się zorientował, to ona zagarnęła nad blondynem władzę, proponując dwadzieścia dziewięć powodów. Dlaczego? Chciała pokazać mu siebie.
  http://29-tattoos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń